KOOPERATIVA Cyclocross Team

Září 26, 2018

Do své třetí cyklokrosové sezóny vstupuje KOOPERATIVA Cyclocross Team, který má za dva roky za sebou celou řadu úspěchů. Vzpomeňme dvě vítězství v Českém poháru žen (Pavla Havlíková), vítězství v Českém poháru družstev žen, vítězství ve Švýcarském poháru EKZ (Pavla Havlíková) a samozřejmě mistrovské tituly mezi ženami Pavly Havlíkové. Start závodníků na ME a MS vyplývá z vysoké výkonnosti závodnic.

Díky generálnímu partnerovi Kooperativa pojišťovna, a.s., a hlavnímu partnerovi Favorit Bicycles s.r.o. pod křídly KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s., je KOPERATIVA Cyclocross Team na prahu nové cyklokrosové sezóny v plné síle. Úkolem je bojovat o přední příčky na cyklokrosových závodech, ale také vychovávat mladé závodníky, a proto od nové sezóny ke stávajícím členkám týmu Pavle Havlíkové, Elizabeth Ungermanové a Tereze Švihálkové rozhodlo vedení rozšířit tým o juniorku Michaelu Navrkalovou, juniora Vojtěcha Březnu a kadeta Václava Veverku.

KOOPERATIVA Cyclocross Team v cyklokrosové sezóně 2018-2019 bude již tradičně jezdit na kolech českého výrobce Favorit, obouvat galusky Tufo, ráfky Spinollo, šlapací středy Gebhardt, vodítka Cabtech, komponenty Sram, vozit přilby, tretry a brýle Vittoria a oblékat závodní oblečení od tradiční firmy LAWI. Závodníci a závodnice budou používat k občerstvení a doplňkové stravě produkty AMIX a sportovní kosmetiku Bina care. Tým je založen na českých kořenech a proto propaguje a používá produkty českých výrobců a značek.

Comments

Comments are closed.