Velké uznání práce našeho klubu KC KOOPERATIVA SG Jablonec n.N.

Listopad 27, 2011

Dlouholetá úspěšná činnost všech členů našeho klubu se projevila v uznání naší práce a po úspěšném letošním uspořádání finále Českého poháru horských kol na Bedřichově našemu klubu byla svěřeno uspořádání několika závodů.
V květnu 26. opět náš klub bude pořádat na Bedřichově jeden závod Českého poháru MTB cross country. Po letošní zkušenosti klubu a města Bedřichov, všichni usoudili, že bychom měli utvořit tradici závodu v Jizerských horách.
Po velmi dobrých výsledcích na silničních závodech v minulých letech se komise mládeže Českého svazu cyklistiky rozhodla pověřit náš klub uspořádáním silničního poháru mládeže. Na konci školního roku 30.června v Jablonci v Břízkách na lyžařském kolečku se budeme spolu podílet na pořádání cyklistického silničního kritéria „Jablonecké okruhy – Memoriál Jiřího Boušky“. Následující den v neděli 1.července společně s klubovým partnerem firmou LAWI uspořádáme silniční pohárový závod pro mládež v Dobrovicích.
Tak jako jsme všechny přesvědčili svými výsledky v závodech o naší skvělé práci, věříme, že náš oddíl za pomoci všech členů, rodičů a přátel dokáže zvládnout i pořadatelskou činnost a závody dopadnou na jedničku.

Comments

Comments are closed.