Krásné počasí v Kutné Hoře další díl poháru v cyklokrosu

Listopad 18, 2010

Za krásného „jarního“ počasí se v sobotu 13.listopadu uskutečnil další díl cyklokrosového poháru. Jako pokaždé za účasti závodníků jablonecké KOOPERATIVY.

Na startu kadetů po zranění stál i Adam Zrůst, který si vůbec nevedl špatně. Adam bojoval jako lev a dokázal dojet na velmi solidním18.místě a v průběžném pořadí se posunul na 22.místo. V ženách opět Pavla Havlíková přesvědčila svým výkonem, že u nás nemá konkurenci a jasně zvítězila i když měla za sebou čtvrteční bahnitý závod v belgickém Nielu.

Mezi juniory v žlutozelených barvách chyběl Honza Března, kterého skolila chřipka. Tomáš Svoboda bojoval srdnatě o čtvrté místo, ale nakonec po menších chybách dojel na 6.místě. Kuba Rydal si svým výkonem dojel pro nejlepší výsledek v cyklokrosu, když obsadil velmi dobré 12.místo. Ondra Bereckei si též dojel pro svůj nejlepší výsledek, když obsadil pěkném 24.místě. Po tomto závodě si Tomáš drží 7.místo a družstvo Kooperativy poskočilo na průběžné 3.místo.

V elitní kategorii mužů na startu stáli tři naši borci a vůbec si nevedli špatně. Honza Nesvadba dlouho bojoval o stupně vítězů, nakonec došpurtoval na 7.místě, které mu patří i průběžně v poháru. Michal Šimerle na nově postaveném stroji dojel na konci druhé desítky na 19.místě. Michal Malíků také dosáhl na svůj nejlepší výsledek, když dojel na 21.místě. Výsledky našich mužů v soutěži družstev posunuly KOOPERATIVU již na průběžné 4.místo.